piątek, 25 grudnia 2015

COLONIAL CANDLE lepsze od Yankee?

W dzisiejszym poście chcę Wam przedstawić to cudo, które przyniósł mi Gwiazdor :) Podejrzewam, że zdecydowana większość z Was nie zna Colonial Candle, prawda? Ja też bym o nich nie usłyszała gdyby nie moja siostra w UK :) Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tych boskich świeczkach? Zapraszam do dalszej części postu.
Colonial Candle to Amerykańska marka produkująca najwyższej jakości świeczki już od ponad 100 lat. Firma została założona w Południowej Karolinie. Cechą charakterystyczną dla Colonial Candle jest owalny kształt słoika oraz niesamowicie intensywny zapach. Niestety świeczki nie są dostępne w Polsce. Możecie je zamówić np. na e-bayu lub amazonie. Oprócz tego ogromnego słoika na zdjęciu mam jeszcze całą masę wosków, które pachną o wiele intensywniej niż woski Yankee Candle. Serio, zapach unosi się w całym domu. Ale o woskach na pewno będzie oddzielna notka :)

Colonial Candle Apple Orchard


Colonial Candle Apple Orchard 709g to największa dostępna wielkość. Świeczkę otrzymujemy w szklanym, owalnym słoiku z dwoma knotami. Pachnie przecudownie!!! Czuć naturalne jabłko (dla mnie to zapach świeżo zerwanego zdrzewa jabłka a raczej skórki) Aż chce się ją zjeść :) Dzięki dwóm knotom świeczka daje więcej światła. Idealnie nadaje się na romantyczny wieczór we dwoje. Nie będziecie potrzebować dodatkowego źródła światła ;) Chce cie zobaczyć jak się świeci? Łapcie kilka fotek:
Wygląda cudownie, nie? Moim zdaniem Colonial Candle, chociaż trochę droższe i trudniej dostępne niż Yankee, są zdecydowanie warte zachodu! Dajcie koniecznie znać, jeśli je znacie lub planujecie zakup :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...